REGNUM 5*

REGNUM 5* – Банско

www.regnum.bg
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 30% за резервација и уплата до 25.09.2019 | 25% за резервација и уплата до 31.10.2019
18% за резервација и уплата до 27.11.2019
БОНУСИ : 7=6, 14=12 за резервации од 21.11.2018 (не важи за период 27.12-01.01.2020) – валидни резервации направени после 27.11.2019
Цените се за соба за 1 ноќ. на база ноќевање со појадок  27.12-01.01.2020 20.12–26.12.2019 10.01-29.02.2020 01.12-19.12.2019
Вид на сместување  02.01-09.01.2020   01.03-10.04.2020
Јуниор сјуит 2+0  210 €             174 €               138 €               115 €
Едноспален апартман – стандард 2+0  216 €             179 €               143 €              121 €
Едноспален апартман – делукс 2+2 227 €             189 €               155 €              132 €
Двоспален апартман – стандард 4+2  395 €             306 €               233 €             200 €
Прво дете од 0-9.99 год. на доп.легло  Бесплатно
Второ дете од 0-9.99 год. на доп.легло                           29 €               21 €                 18 €                15 €
Доплата за возрасен на доп.легло                           54 €               44 €                 37 €                29 €
Доплата за апартман со поглед на планина  6€ за апартман на ден
Доплата за апартман со балкон  10€ за апартман за целиот престој
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на СПА ЦЕНТАР – внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес, релакс соба, џакузи, ски гардеробер, детски кат и анимација, паркинг, интернет.
Доплата за користење на Регнум Бања Термал и организиран транспорт : возрасен – 8€, дете 3-9.99 год.- 4€
Дополнителни услови : 
▪ Доплата за вечера : возрасен – 10€, дете -5€▪Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете (11-15.99 год.) – 45€, дете (6-10.99 год.) – 25€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Please follow and like us:
error
Facebook
Facebook
Follow by Email