Mountain Paradise 4*

www.mountain-paradise.org

MOUNTAIN PARADISE 4* – Банско
www.mountain-paradise.org
Цените се по лице за 1 ноќ.  28.12-01.01.2020 02.01-22.02.2020 22.12-27.12.2019 01.12-21.12.2019
на база ПОЛУПАНСИОН ноќевање   23.02-09.03.2020 10.03-31.03.2020
    со појадок      
Студио 2+1                       50 €                       35 €                        34 €                        30 €
Едноспален апартман 2+2                       55 €                       38 €                        36 €                         32 €
Двооспален апартман 4+2                       55 €                       38 €                        36 €                         32 €
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ  / 7=6 7=6 7=5 / 6=5 / 5=4
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, солена соба, сауна, парна бања, фитнес, интернет
Дополнителни услови : 
▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст
▪ За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Please follow and like us:
error
Facebook
Facebook
Follow by Email