GRAND MONASTERY 4*

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
– 10% попуст за резервации направени до 30.11.2019
– 15% попуст за резервации направени до 01.12.2019
и пристигања од 24.02.2020 до крај на сезона
Не се однесува на доплатите

GRAND MONASTERY 4*

НАЕМ

         13.12 – 29.12
         11.01 – 17.01
       30.12 – 01.01         02.01. – 10.01        18.01 – 03.03         04.03- 22.03
СТУДИО            54,00 €            87,00 €            72,00 €           64,00 €         52,00 €
АПАРТМАН СО ЕДНА СПАЛНА                  64,00 €            101,00 €            82,50 €           71,50 €         60,00 €
АПАРТМАН СО ДВЕ СПАЛНИ                78,00 €          120,00 €            100,50 €           91,50 €         75,00 €
АПАРТМАН СО ТРИ СПАЛНИ                        113,50 €          152,00 €          128,00 €         128,00 €          109,00 €

Во цената е вклучено: наем на студио или апартман  на ден, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет (на јавни места), паркинг

 
Доплати:
Доручек – 5,50€ за возрасен и 4,40€ за дете 2-11,99г
Доручек и вечера – 16,50€ за возрасен и 14,30€ за дете 2-11,99г
Доплата за новогодишна вечера  (незадолжително) 85€ / возрасен, 55€ / дете (2-11,99г.)
 
Капацитет на сместување:
Студио – 2 лица
Апартман со една спална -2+2, 3 +1 или 4 возрасни
Апартман со две спални –  4+2, 5+1 или 6 возрасни
Апартман со три спални –  6+2, 7+1 или 8 возрасни
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд
Please follow and like us:
error
Facebook
Facebook
Follow by Email