ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ - 10% попуст за резервации направени до 30.11.2019 - 15% попуст за резервации направени до 01.12.2019 и пристигања од 24.02.2020 до крај на сезона Не се однесува на доплатите GRAND MONASTERY 4* НАЕМ          13.12 - 29.12        

KAMELIA APART 4* – Пампорово Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2019 ( не важи за термин: 27.12-02.01.2020 ) Цените се по лице за 1 ноќ. – НАЕМ 01.12-18.12.2019 19.12-26.12.2019 27.12-02.01.2020 13.01-19.01.2020 20.01-04.03.2020 05.03-15.04.2020 03.01-12.01.2020 Студио (2+0) – мин.2 лица плаќаат                  25,00 €                  41,00 €                 58,00 €                

Хотел СНЕЖАНКА 3* – Пампорово  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2019 | 10% за резервација и уплата до 31.10.2019 БОНУСИ : 7=6 за период на престој 02.01-31.01.2020 | 24.02-31.03.2020 (попустите не се комбинираат) Цените се по лице за 1

PERELIK 5* – Пампорово www.perelikhotel.com Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.10.2019 | 10% за резервација и уплата до 01.12.2019 Цените се по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-20.12.2019 21.12-27.12.2019 28.12-03.01.2020 18.01-21.02.2020 07.03-20.04.2020 04.01-17.01.2020 Вид на сместување    22.02-06.03.2020 Јуниор сјуит 2+2                  41,00 €                  47,00 €                 77,00 €                  54,00

Локација : 200 м. од лифтот и 300 м. од центарот на Пампорово СПА Центар : внатрешен базен, турска бања, парна бања, џакузи, 2 масажни кади, финска бања,сауна, руски вип кат, фитнес. ORPHEUS 4* – Пампорово www.hotel-orpheus.com Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА (не важи за 28.12-01.01.2020) : 20% за

Facebook
Facebook
Follow by Email