HOTEL LION 4* Зима – 2019/20 Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2019 / 10% за резервација и уплата до 31.10.2020  БОНУСИ : 7=6 за  период на пристигнување од 29.02.2020 (попустите се комбинираат) Цените се за соба за 1

Локација : во центарот на Боровец Заобиколен од борова шума, хотелот нуди пријатна атмосфера во текот на целата година. На располагање на своите гости им нуди ски училиште, ски гардеробер, 8 конференциски сали, 2 ресторани, барови, ноќен клуб, куглана, билијард, пинг понг,

YANAKIEV 4* – Боровец www.hotel-yanakiev.com РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2019 Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-20.12.2019 21.12-27.12.2019 28.12-03.01.2020 04.01-10.01.2020 22.02-30.04.2020 Вид на сместување  мин.4 ноќ. 11.01-14.02.2020   15.02-21.02.2020   Двокреветна соба 2+1                           40 €                              76 €                              114 €                              92 €                             54 € Едноспален апартман 2+2                            53 €                             

Локација : на стаза, 3 км од центарот на Боровец Хотелот ви нуди одлични можности за одмор, спорт и бизнис патувања. Со сите свои услови и удобности, се наоѓа во повисокиот и мирен дел на ски центарот, на 2 мин. од ски

Локација : 1200 м од ски лифт Се наоѓа во убавината на боровите шуми. Идеален за семеен или романитичен одмор во планината.  Располага со основен ресторан, лоби бар, ски гардеробер, паркинг. СПА Центар : внатрешен базен, сауна, арома сауна, парна бања, релакс соба, фитнес,

Facebook
Facebook
Follow by Email