HOTEL LION 4* Зима – 2019/20 Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2019 / 10% за резервација и уплата до 31.10.2020  БОНУСИ : 7=6 за  период на пристигнување од 29.02.2020 (попустите се комбинираат) Цените се за соба за 1

Локација : во центарот на Боровец Заобиколен од борова шума, хотелот нуди пријатна атмосфера во текот на целата година. На располагање на своите гости им нуди ски училиште, ски гардеробер, 8 конференциски сали, 2 ресторани, барови, ноќен клуб, куглана, билијард, пинг понг,

YANAKIEV 4* – Боровец www.hotel-yanakiev.com РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2019 Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-20.12.2019 21.12-27.12.2019 28.12-03.01.2020 04.01-10.01.2020 22.02-30.04.2020 Вид на сместување  мин.4 ноќ. 11.01-14.02.2020   15.02-21.02.2020   Двокреветна соба 2+1                           40 €                              76 €                              114 €                              92 €                             54 € Едноспален апартман 2+2                            53 €                             

Локација : на стаза, 3 км од центарот на Боровец Хотелот ви нуди одлични можности за одмор, спорт и бизнис патувања. Со сите свои услови и удобности, се наоѓа во повисокиот и мирен дел на ски центарот, на 2 мин. од ски

Локација : 1200 м од ски лифт Се наоѓа во убавината на боровите шуми. Идеален за семеен или романитичен одмор во планината.  Располага со основен ресторан, лоби бар, ски гардеробер, паркинг. СПА Центар : внатрешен базен, сауна, арома сауна, парна бања, релакс соба, фитнес,

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ - 10% попуст за резервации направени до 30.11.2019 - 15% попуст за резервации направени до 01.12.2019 и пристигања од 24.02.2020 до крај на сезона Не се однесува на доплатите GRAND MONASTERY 4* НАЕМ          13.12 - 29.12        

KAMELIA APART 4* – Пампорово Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2019 ( не важи за термин: 27.12-02.01.2020 ) Цените се по лице за 1 ноќ. – НАЕМ 01.12-18.12.2019 19.12-26.12.2019 27.12-02.01.2020 13.01-19.01.2020 20.01-04.03.2020 05.03-15.04.2020 03.01-12.01.2020 Студио (2+0) – мин.2 лица плаќаат                  25,00 €                  41,00 €                 58,00 €                

Хотел СНЕЖАНКА 3* – Пампорово  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2019 | 10% за резервација и уплата до 31.10.2019 БОНУСИ : 7=6 за период на престој 02.01-31.01.2020 | 24.02-31.03.2020 (попустите не се комбинираат) Цените се по лице за 1

PERELIK 5* – Пампорово www.perelikhotel.com Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.10.2019 | 10% за резервација и уплата до 01.12.2019 Цените се по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-20.12.2019 21.12-27.12.2019 28.12-03.01.2020 18.01-21.02.2020 07.03-20.04.2020 04.01-17.01.2020 Вид на сместување    22.02-06.03.2020 Јуниор сјуит 2+2                  41,00 €                  47,00 €                 77,00 €                  54,00

Локација : 200 м. од лифтот и 300 м. од центарот на Пампорово СПА Центар : внатрешен базен, турска бања, парна бања, џакузи, 2 масажни кади, финска бања,сауна, руски вип кат, фитнес. ORPHEUS 4* – Пампорово www.hotel-orpheus.com Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА (не важи за 28.12-01.01.2020) : 20% за

Facebook
Facebook
Follow by Email